Forum sojuszu TakToTutaj

Przywitaj się, podziel się czymś co jest pomocne w grze gry Empires&Puzzles

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-12 16:54:28

łysolek
Administrator
Dołączył: 2019-01-12
Liczba postów: 5
Windows 8.1Firefox 64.0

Dla początkujących

Siemanko, dodam coś od siebie co wydaje mi się, że na początku może pomóc nowym graczom (dodam, że każdy może inaczej ale na drugim koncie sprawdza się).
  Zakładając drugie konto nie popełniłem błędów z początku i powiem, że idzie dużo lepiej niż z moim pierwszym kontem...

Może nie jest to wymarzona drużyna, ale idąc w ten sposób mam dużo lepszych bohaterów niż za pierwszym razem.

  Do sedna w takim razie co robiłem rozwijając drugie konto:

- nie warto inwestować w postacie 2*, szkoda na to czasu, bo i tak później bohaterowie 3* są od nich mocniejsi już po osiągnięciu stopnia ulepszenia czyli warto poczekać.

- ważne jest zbieranie srebrnych żetonów oraz złotych nie od razu losować bo często nic ciekawego nie wypadnie. Powiedzmy tak, nazbierałeś/aś tego już trochę(żetonów/tokenów) i masz 300 diamentów, żeby zrobić losowanie z szansą na bohatera legendarnego. Używasz na początek wszystkie srebrne żetony i później dopiero złote jak wykończą się te zwykłe, a dopiero na końcu losowanie za diamenty, w ten sposób wypadnie coś lepszego.

- Powinno się expić w 8 prowincji na etapie 7 (mała ilości zużytych flag - tylko 3) często wypadają tam bohaterowie 2*, których dajemy na tzw "przemiał" czyli podnosimy nimi poziom trenując bohaterów z drużyny. Ważne żeby zrobić to 10 bohaterami (im więcej bohaterów tym większa szansa na wyższy poziom specjalny) a super jak są w kolorze bohatera, któremu podnosimy poziom.

- W obozie szkoleniowym na początku szkolimy rekrutów na bohaterów, zauważyłem że szkolenie ich szybko czyli "Bohaterowie zwykli w krótkim czasie" jest spoko na początek bo szybko i tanio szkolimy bohaterów na przemiał i dzięki temu podnosimy poziom bohaterów.

- Szybko staramy się wbić ten 12 lvl, wiadomo wszystko w granicach możliwości, ale wtedy z wojen mogą nam wypadać przedmioty do ulepszania postaci. Skoro jesteśmy przy wojnach - pamiętajmy, żeby zrobić sobie 6 drużyn do ataku na wojnie czyli 30 bohaterów. To też wymaga dużo cierpliwości, ale jak wiemy od czegoś trzeba zacząć, czyli na początek jak masz już jedną drużynę postaraj się przygotować drugą, żebyś na wojnie wykorzystał chociaż te dwa ataki.

To są tylko moje spostrzeżenia, dlatego w grze mogą się nie sprawdzić w 100%, ale idąc tą drogą jest trochę łatwiej. Będę starał się odświeżać i dodawać inne porady jak o czymś zapomniałem, lub jak coś przyjdzie mi do głowy. Liczę też na pomoc od innych sojuszników to będziemy dodawać nowe spostrzeżenia.

Offline

#2 2019-01-15 06:32:43

Gin
Administrator
Dołączył: 2019-01-14
Liczba postów: 1
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Dla początkujących

Rozpiska potworów do skrzynek kolorowych.FB_IMG_1547406535054.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mlodelwy - elec - ourdream - pes - fjellland